понеділок, 10 липня 2017 р.

З вересня усі українські школярі зможуть долучитися до безкоштовного он-лайн вивчення англійської мови



З вересня усі українські школярі зможуть долучитися до безкоштовного он-лайн вивчення англійської мови на платформі Lingva.Skills. Про це йшлося на зустрічі заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея з представниками Lingva.Skills.
Сьогодні на платформі зареєстровано і безоплатно навчаються представники понад 800 загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів з усіх регіонів України.
«Кожен учень – незалежно від місця проживання – повинен мати доступ до якісної освіти. Зараз діти з сільської місцевості, на жаль, мають в 10 разів менше шансів успішно здати ЗНО з англійської мови, ніж їхні однолітки з міст. Такі проекти як Lingva.Skills, що надають будь-якій дитині можливість якісно та безкоштовно підвищити рівень знань з англійської в режимі он-лайн, є гарним інструментом, щоб зрівняти цей шанс», – відзначив Павло Хобзей.
Для участі в проекті потрібно на сайті www.lingva.ua подати заявку від навчального закладу, вказавши назву, приблизну кількість бажаючих вивчати англійську та контактний e-mail. З представником навчального закладу зв’яжеться координатор, відправить проект офіційного листа, який потрібно підготувати, та подальші інструкції.
Реєстрація відбувається виключно через офіційні заявки. Використовувати онлайн-платформу можуть не лише учні або студенти, а й викладачі та адміністрація закладу.
Навчання відбувається в зручний для користувача час. Термін вивчення – необмежений, але зазвичай становить 3-6 місяців. Курс англійської рівня А1-А2 складається з 150 уроків, кожний з яких трьома видами вправ тренує граматичну або розмовну конструкцію. Тож користувачі отримують виключно практичні навички, які дозволяють швидко почати розмовляти англійською мовою. Наразі розробляється наступний рівень В1, а також навчальний контент з німецької мови.
«Окремо ми створили спеціальний функціонал для викладачів англійської мови, де є можливість задавати індивідуальні домашні завдання учням відповідно до навчальної програми та бачити їхній прогрес у навчанні. Він доступний через подання заявки на сайті. Такий підхід «змішаного навчання» (blended learning) значно зекономить час викладача на перевірку домашніх завдань. Він зможе більше часу присвятити якісній підготовці матеріалів до наступних уроків і менше витрачати на перевірку купи зошитів – це за них зробить автоматизована система, яка вбудована у платформу», – повідомив Голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти Станіслав Куценко.
Він також відзначив, що МОН схвалило дану онлайн-платформу для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.
Джерело: Шкільне життя

Немає коментарів:

Дописати коментар